Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
kamieniarstwowPolsce.pl

Kamieniarstwo Gardziejewski

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Stone - targi branży kamieniarskiej

26-11-2014

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w Targach Branży Kamieniarskiej STONE, które odbędą się w Poznaniu w terminie 26-29 listopada 2014. Targi STONE są adresowane do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, czyli kamieniarzy, ale także dostawców kamienia, architektów oraz przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej.

Zobacz więcej

Jarmark Kamieniarski

28-03-2014

Pierwsza edycja wiosennego "jarmarku" branży kamieniarskiej odbędzie się w pawilonie IASE obok Hali Stulecia 28 - 30 marca 2014 r. W tym samym czasie w Hali Stulecia odbywać się będą dolnośląskie targi budowlane Tarbud. Jarmark Kamieniarski to powrót do idei wiosennego spotkania branży kamieniarskiej na Dolnym Śląski - dawnych targów Trak, które w latach 1996 - 2003 odbywały się w Wałbrzychu i we Wrocławiu.

Zobacz więcej

Kamienne Inspiracje na Targach Budowlanych LUBDOM

05-03-2013

Targi Lublin S.A. mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Targach LUBDOM 2013. które odbędą się w dniach 15-17 marca 2013 roku na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Targów Lublin S.A. Będzie to już trzydziesta trzecia edycja imprezy. Jest to największa impreza sektora budowlanego we wschodniej Polsce, której grono wystawców powiększa się systematycznie, a w tym roku po raz pierwszy towarzyszyć jej będzie Kamienne Inspiracje.

Zobacz więcej
1
2
3
4
5
6
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:
Ostatnio dodane firmy

Kamieniarstwo Gardziejewski

Kamieniarstwo Gardziejewski

Zobacz więcej

kamien-stonetargikielcemtpstonefairchinamarmomaccstone-tecstonefairrzetelniexpokruszywalentewenccertiba.lentewenc