Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
kamieniarstwowPolsce.pl

Kamieniarstwo Gardziejewski

zobacz
Poleć nas innym

Słownik

Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej (ZPBK)

jest organizacją założona z inicjatywy pracodawców w celu zintegrowania polskiego środowiska związanego z wykorzystywaniem kamienia naturalnego. W opinii wielu sceptyków od samego początku skazana była na los wcześniej nieskutecznie podejmowanych tego typu działań. Z pewnością ogólnie odczuwana potrzeba stworzenia reprezentacji środowiska polskich kamieniarzy uzyskała w końcu jakąś nadzieję na instytucjonalną realizację. Sam fakt powołania organizacji związkowej pracodawców już należy uznać za duży sukces. Po wszystkich dotychczasowych próbach utarło się wśród kamieniarzy, że szans na istnienie takiego tworu nie ma. Mimo wszelkich przeciwności, praca, jaką wykonali inicjatorzy tego szczytnego przedsięwzięcia doprowadziła do zintegrowania różnych środowisk branży i ich spotkania na I Zjeździe Kamieniarzy Polskich, jaki odbył się w Szklarskiej Porębie. Obecni na zjeździe przedstawiciele firm trudniących się wydobyciem, obróbką, montażem, hurtownicy czy reprezentanci nauki, byli zgodni co do jednego - potrzeby istnienia silnej organizacji mającej na celu obronę ich interesów. Problematyka i omawiane podczas obrad kwestie pokazywały, jak wiele rzeczy jest do zrobienia w branży.

Oficjalna strona:
  www.zpbk.pl

Kurier Kamieniarski

to kwartalnik ogłoszeniowy, najstarszy na rynku kamieniarskim, wydawany od 1997 roku. Jest bezpłatnie wysyłany do ponad 8.000 osób i firm związanych z branżą kamieniarską. Wydawcą kwartalnika jest firma Geoservice-Christi sp. z o.o. organizator targów kamieniarskich.


Oficjalna strona
: www.kurierkamieniarski.pl

Nowy Kamieniarz

to czasopismo stworzone dla branży kamieniarskiej. Wydawane jest w cyklu dwumiesięcznym w atrakcyjnej szacie graficznej stanowi dla kamieniarzy podstawowe źródło informacji o branży i nowinkach technologicznych. Swoim zasięgiem obejmuje większość czynnie działających zakładów kamieniarskich w Polsce. W każdym numerze poruszane są tematy, które cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników. Z redakcją współpracuje prawie 20 osób na terenie całej Polski, kilku krajów Europejskich oraz Brazylii. Dzięki szeregowi wykwalifikowanych specjalistów i dziennikarzy czasopismo jest źródłem nowinek i ciekawych informacji z całego świata.

Oficjalna strona: www.nowykamieniarz.pl

1
2
3
4
5
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:
Ostatnio dodane firmy

Kamieniarstwo Gardziejewski

Kamieniarstwo Gardziejewski

Zobacz więcej

kamien-stonetargikielcemtpstonefairchinamarmomaccstone-tecstonefairrzetelniexpokruszywalentewenccertiba.lentewenc